banner
Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir, Bu yüzden sitede yer alan taksit bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için 0534 042 23 36 nolu telefondan  yetkilimizle görüşebilirsiniz.

02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik ürünleri alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Havale veya EFT Olarak Ödeme

Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden ''HAVALE'' yi seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra sistem siparişinizi ön kayıta alacaktır.

Havale olarak işleminizi bitirdikten sonra, banka hesap ve i-ban bilgilerini göreceksiniz. Havale veya eft yaparken lütfen açıklama bölümüne Sipariş No'nuzu yazmayı unutmayınız.

Banka Kartı (Debit Card) ile Ödeme

Alışverişlerinizde Akbank, Finansbank, Halkbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Ziraat Bankası banka kartlarını (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Önemli: Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir.

Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz.

Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür.

Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.

Masterpass ile Ödeme

Masterpass, binlerce internet sitesi ve mobil uygulama içinde daha hızlı güvenli bir alışveriş imkanı sunan kolay, kullanışlı ve güvenilir bir online ödeme çözümüdür. Tüm alışverişleriniz için sadece bir kez kayıt olup, her seferinde kart bilgileri girmek zorunda kalmazsınız.

Ödeme Sayfasında Kredi kartı bilgilerinizi kaydedin.

Bilgilerinizi size bankanız tarafından gönderilen SMS ile doğrulayın ve sadece sizin bildiğiniz bir şifre belirleyin.

Kayıtlı bilgilerinizi Masterpass’e üye olan tüm işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ödeme sayfasında, onaylayabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınız site veya uygulama içinde ödeme adımında Masterpass butonuna tıklayın ve alışverişinizi kolayca tamamlayın.

Alışverişlerinizde işleminizi bankanız tarafından telefonunuza gönderilecek SMS mesajı ile veya daha önce tanımladığınız Mobil Şifreniz (Mobil PIN) ile tamamlayabilirsiniz.

Promosyon Kodu Kullanımı

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde Promosyon kodu kullanmanız durumunda, sepetinizdeki diğer promosyonlardan yararlanamazsınız. Sepetinizdeki halihazırda bulunan promosyondan yararlanmak için promosyon kodunu çıkartıp devam ediniz.

Hediye Çeki ile Ödeme

Hediye Çekiniz var ise “Bana özel” sayfasında “Hediye Çeklerim” bölümünde görebilirsiniz. Sepete eklemek istediğiniz ürünleri ekledikten sonra ödeme sayfasında ‘Promosyon Kodu’ alanına hediye çeki kodunuzu ekleyip, sepetinizi onaylayabilirsiniz. Hediye çekleri tek kullanımlıktır. Hediye çeki tutarının sipariş toplamından daha fazla olması durumunda, kullanılmayan bedelin yeniden kullanılması mümkün değildir. Hediye çekinizin kullanım süresi 1 aydır.1 ay süre sonunda çekiniz sistemsel olarak sıfırlanmakta ve tekrar kullanıma açılma ihtimali bulunmamaktadır.

En Çok Aranan Kelimeler: